FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
R3n0k0.
Mesaje : 2
Data de inscriere : 27/03/2018

Cerere Helper Empty Cerere Helper

27/3/2018, 18:53
Nick pe server: R3n0k0.
Cea mai mare realizare pe FiveGame: Lider FBI
De ce crezi ca meriti helper: Este o functie grea, cere multa responsabilitate si dedicatie. Am o experienta destul de mare in modul de joc RPG, si constat ca sunt destul de capabil sa detin o asemenea functie.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Aproximativ 5 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Voi ajuta la dezvoltare si voi ajuta playerii noi pe server cu sfaturi si la nevoie cu orice problema de interes general.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu ma consider diferit. Dar fiecare persoana esti unica in felul sau. "Natura ne aseamana, natura ne deosebeste" Este o premiza pe care eu ma bazez.

Ai fost banat vreodata pe FiveGame ? Daca da, specifica toate banurile: Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu.

Varsta reala: Am 19 ani.
Ce alte jocuri joci?: Counter Strike Global Offensive.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:  Facultate de inginerie IT.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Pentru a da rob tasteaza comanda [/rob] in interiorul unei banci.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Tasteaza comanda [/jobs] si alege unul dintre joburile oferite de server pentru a putea castiga bani.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Pentru a crea un clan, tasteaza comanda [/shop] si selecteaza 'Create clan'. Vei avea nevoie de Puncte Premium pentru a putea face acest lucru.
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?: Afacerile cu bani reali respectiv schimbul de buniri intre servere este interzis. Acest lucru se sanctioneaza cu ban. 
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Pentru DM cu hunter ca politist se acorda [/uninvite] de catre lider si FactionPunish 60/60.

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: FBI, sunt nou ca lider in aceasta factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am avut factiuni anterioare.
Ai jucat pe celalalt server din comunitatea Cenzured? Daca da, de ce ai renuntat la acel server pt acest server?: Nu.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum