FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
Shower
Manager
Manager
Mesaje : 236
Data de inscriere : 11/10/2015
Varsta: : 31

Gamemode booter evoluat 2016 Empty Gamemode booter evoluat 2016

15/7/2016, 19:24
Lam gasit pe alta comunitate e recent pus acuma si vreau sal postez si aici sa va bucurati de el  si voi cei ce nu stiu.
Public acest gamemode deoarece ma retrag definitiv din samp. Nu ma intereseaza ce face lumea cu acest gamemode sau ca nu se tine cont de credite. Sper sa va bucurati de el si sa reusiti. Nu a fost deschis niciodata un server cu acest gamemode. Probabil ca pot aparea si buguri atentie. Bafta si succes tuturor. Si da sunt acel secret care era pe booter candva. Va salut pe toti .
Baza de dat se afla in gamemode. Baza de date este mai veche deoarece nu mai am contul la firma de hosting sa-l pot accesa. Imi pare rau
 
Sistem de dealership in care poti cumpara o masina in rate, sistem de fish.
Sisteme de joburi facute dupa ideile mele.
Skill disponibil.
Sistem de motoare pentru masina in care iti creste viteza masinii.
Sistem de alimentare benzina si diesel.
Si altele care nu le mai tin minte.
 
Multumesc in mod special lui rollz pentru ajutor si celorlalte persoane care m-au ajutat sa testez.
 
 
Hidden Content

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
Virus scan: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]( nu inteleg ce a detectat dar il descarca cine vrea).
 
Cateva poze:
 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum