FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

Gamemode by GaBoRu RPG Romania 2016 intre bugged si b-zone Empty Gamemode by GaBoRu RPG Romania 2016 intre bugged si b-zone

11/11/2016, 20:39
Reputaţie mesaje: 100% (1 voturi)
 Salutare azi 22.03.2016 vreau sa postez propiul meu Gamemode Lucrat de aproximativ 6 luni de zile impreuna cu inca un scripter [Prefata] , astazi vreau sa il fac public deoarece am pus stop la acest proiect si m-am apucat de alt proiect. Nu este inceput de la 0 este gamemodul lui Edw [Eduard]Edison care acum aproximativ un an de zile il vindea cu 100lei.
 
Acesta este un update mai nou tot rescris bagat pe mysql
 
Acest gamemode a mai fost postat acum aproximativ pe internet dar cu un update foarte vechi in care nu era pe mysql.
 
Aici aveti un videotutorial cu prezentarea gamemodului in jur de 80%
 
 

 
Baza de date am puso cu tot cu gamemode.
 
Link download 1: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 



 
P.S: In caz ca ti-a fost de folos gamemodul nu uita sa lasi si tu like si Subscribe. Pe viitor mai postez GameModuri.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum