FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
Shower
Manager
Manager
Mesaje : 236
Data de inscriere : 11/10/2015
Varsta: : 31

Gamemode Pro-Gaming (Skitters) Empty Gamemode Pro-Gaming (Skitters)

10/5/2016, 09:43
Gamemode-ul nu este creat de mine, am contribuit si eu la crearea acestui Gamemode. Contine cateva update-uri facute de mine, unele unice, altele mai putin unice, dar in totalitate proprii, fara scripturi copiate de prin alte parti.
 
Acest gamemode este cu 2-3 versiuni in urma fata de Gamemode-ul celor de la Pro-Gaming, pentru ca in urma cu ceva timp s-a produs o ruptura intre mine si comunitate si am continuat proiectul pe cont propriu.
 
ATENTIE: Sunt constient ca sunt buguri la acest gamemode. Nu este perfect si nu va fi niciodata pana nu se apuca cineva calumea de reparatiile lui. 
 
Ce am adus nou?
 
* Jobul Trucker, Jobul Fermier, Jobul Laptar (pe baza de Skill)
 
* Sistem de Shop cu puncte gold, Dealership special cu puncte gold.
 
* Masina de tutorial, dupa examenul auto (Manana).
 
* Teritorii si ganguri mutate din Las Venturas in San Fierro.
 
Mai sunt, nu imi aduc aminte in totalitate de ele, il veti testa si va veti lamuri.
 
Imagini: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Link 1: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Link 2: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
Baza de date se afla in arhiva.
Ofer si asistenta. Nu are vulnerabilitati sau comenzi ascunse, acest gamemode fiind postat din cauza cuiva (se stie el).
 
O zi buna, daca te-am ajutat ma simt bine ca am reusit sa o fac Gamemode Pro-Gaming (Skitters) Imageproxy.php?img=http%3A%2F%2Fgta-mp.ro%2Fforum%2Fpublic%2Fstyle_emoticons%2Fdefault%2F1
avatar
Shower
Manager
Manager
Mesaje : 236
Data de inscriere : 11/10/2015
Varsta: : 31

Gamemode Pro-Gaming (Skitters) Empty Re: Gamemode Pro-Gaming (Skitters)

10/5/2016, 09:44
sper ca va ajuta este un gamemod foarte bun pentru incepatori !
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum