FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
Shower
Manager
Manager
Mesaje : 236
Data de inscriere : 11/10/2015
Varsta: : 31

GameMode Ruby Nephrite [BIG UPDATED] Edited by AndreiGB Empty GameMode Ruby Nephrite [BIG UPDATED] Edited by AndreiGB

27/7/2020, 16:48
Salut fivegame.all-up.com m-am gandit sa va public gamemode-ul la care am lucrat destul de mult timp. Acesta este o copie fidela a server-ului ruby nephrite + multe update-uri unice.



Link gamemode: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Virustotal: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Acest gamemode detine:
Sistem de accesorii Poze: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sistem de garaje Poze: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sistem de crates Poze: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
14 factiuni
14 joburi Poze: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
2 sisteme de tuning (cel default si un garaj de modern tuning pe textdraw unic) Poze: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
3 job-uri unice (curier, vacar si transportator de roti)
Sistem de anti-cheat
Am incercat sa optimizez gamemode-ul cat mai mult si acum merge mult mai bine.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum