FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
VerisorDeso
Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/03/2018

verisorDeso- 4 ore - Lider Grove Street! Empty verisorDeso- 4 ore - Lider Grove Street!

27/3/2018, 18:47
Nick pe server: VerisorDeso
Cea mai mare realizare pe FiveGame: Lider
De ce crezi ca meriti helper: Eu cred ca merit helper deoarece stiu multe comenzi si stiu tot regulament
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-2 ore pe server.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Daca o sa obtin functia de helper o sa ajut foarte mult server-ul si o sa fac reclama.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu sunt diferit cu nimic.

Ai fost banat vreodata pe FiveGame ? Daca da, specifica toate banurile: Nu
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu.

Varsta reala: Varsta mea reala este de 17 ani.
Ce alte jocuri joci?: Ma mai joc cs:go,iar apoi ma plictisesc si ma uit pe yt cel mai mult.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Momentan nu stiu ca nu prezint viitorul.

Daca un player te intreaba cum dai rob,ce ii raspunzi?: Pentru a da rob trebuie sa in banca iar dupaia cand esti inauntru bancii trebuie sa scrii /rob.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Pentru a face bani mai repede trebuie sa muncesti /jobs.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Pentru a face un clan iti trebuie premium points.
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?: Ban.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Se acorda jail.

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Inca sunt intr-o factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Inca mai sunt in factiune.
Ai jucat pe celalalt server din comunitatea Cenzured? Daca da, de ce ai renuntat la acel server pt acest server?: Nu,nu am jucat.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum