FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

Gamemode 2k18 update Empty Gamemode 2k18 update

13/3/2018, 05:17
Salut eu sunt AlexRap si am revenit cu un nou gamemode am mai pus eu un gamemode dar acesta este update la acel gamemode ce a fost adaugat rezolvat in versiunea anterioara a fost rezolvat un bug la dealership bug rezolvat la masini personale sistem vip / sistem youtuber multe comenzi updatate unele refacute rezolvate multe multe buguri cam toate bugurile daca mai gasiti rezolvati si voi eu am luat gmu la rand linie cu linie pana am rezolvat tot daca mi-a scapat ceva acum nu stiu vedem incercati si voi optimizat a fost pus si pe host se descurca destul de bine nu merge sa dai /changepass 1!%!%! nu pica ce sa va mai zic succes cu gamemode-ul
Poze cu ce am rezolvat adaugat in el: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Nu este cine stie ce dar adunate intr-un singur gamemode este ok multe ce am adaugat se gasesc in majoritatea gamemode-urilor dupa net dar eu am incercat sa rezolv tot am plecat de la gamemode BigZone 5.1.9 de la ValyYoutube el zicea ca ala nu mai are buguri n-a fost asa cate am vazut eu in el..si au fost rezolvate toate.
Succes cu gamemode-ul.
LINK DOWNLOAD: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
EDIT: Ce am uitat sa mentionez ca pawno de la acest gamemode nu merge da erori eu compilez cu alt pawno si nu am nici o eroare nu stiu ce are v-am spus sa nu vi se intample si voua la fel sau poate voua va merge si doar mie mi se intampla asa nu stiu succes
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum