FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
TheFlow
Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/12/2017
Varsta: : 23
Localizare: : Craiova

Aplicatie Lider National Guard. Empty Aplicatie Lider National Guard.

23/12/2017, 15:37
  Nickname : TheFlow


                                                                                nume : Gheltu Denis Gabriel


                                                                               varsta : 16 ani


                                                             de ce vrei in aceasta factiune : Doresc in aceasta factiune pentru ca am mai fost pe multe servere si imi place .


                                                                 in ce factiune ai mai fost: Pe acest server nu am mai fost .

                                                         de ce ai plecat din fosta factiune: Nu am parasit-o pe celalalte servere.


                                                   in ce intervat de timp de joci pe server: Intre 11:00-22:00
                                                              cat timp acorzi server-ului


                                             cu ce poti ajuta factiunea ,fata de ceilalti membri: Pot fi un lider bun.


                                                          ce vei face daca vei fi     acceptat: Voi incerca sa stau cat ma mult pe server si sa fac toto ce mi se spune de la un admin .


                                                                Descriete in 30 de cuvinte: Ma numesc Gheltu Denis Gabriel , am 16 ani si locuiesc in Craiova . Imi place sa imi petrec timpul la PC si sa ies cu prietenii la plimbare sau un suc.


                                                                                Skype: Nu mai am cont de skype.


                                                                          Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat .
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

Aplicatie Lider National Guard. Empty Re: Aplicatie Lider National Guard.

23/12/2017, 16:53
acceptat topic mutat la sectiunea corespunzatoare
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum