FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

[Gamemode] GameLive Trucking Empty [Gamemode] GameLive Trucking

8/8/2017, 17:38
A venit timpul sa ma despart pe bune de acest gamemode la care am editat o mare parte din timp si care a rulat o perioada de timp.....
Gamemode original: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu prea ar fi multe de spus despre acest gamemode , dar voi icnerca sa fac o mica descriere:
Fata de gm original gm acesta ruleaza pe mysql r41-3 pentru ca modalitatea de salvarea a conturilor era inceata si se buguia am decis sa sa ii fac un update la mysql.
Au fost scoase masinile de la spawn, fiind inlocuite cu masini de munca pe care le primesti la tastarea comenzi /getworkcar astfel incat sa reduc lag-ul provocat...
Contine sistem de level , primesti o suma random de exp dupa fiecare work incheiat (creste odata cu levelul)
Foloseste smartCMD inloc de zmcd nu pentru ca ar fi mai rpaid sau mai stiu eu ce , dar are anumite functionalitati interesante( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Nu va asteptati sa gasiti totul intr-un singur fisier pwn, pentru ca gm-ul a fost scris in stil  modular
Nu prea stiu ce sa mai spun. Descoperiti voi daca vreti....
 
Poze:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Nota: in anumite momente random la spawnarea in clasa tirist este o posibilitate sa primiti crash(presupunerea mea este din cazua mapei pentru ca altundeva nu primesti ,deci daca intampianti aceasta problema v-as ruga sa modificati spawnul de preferat unu care nu prea contine mapping)
Download: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
Daca intampinati anumite buguri mentionati-le in reply mai jos pentru a le rezolva. Cam
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum