FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

GameMod + Panel Empty GameMod + Panel

22/8/2016, 04:52
Reputaţie mesaje: 100% (1 voturi)
Dupa cum bine stiti m-am apucat de un proiect, chiar mi-am deschis si un server de pe acest proiect. Dar dupa cum se vede nu prea am avut succes si am spus sa-mi postez munca indiferent cat de mult am lucrat la el. 
Iar pe langa acest gamemode o sa va ofer si panelul. Sper ca apreciati munca depusa si apasati pe +1.
 
Link gamemode -> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Link gamemode fara erori (.pwn) ->[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
 
Cateva sisteme: - sistem de 10 vehicule personale
                          - sistem cu ticke rate-ul serverului ca in poza de mai jos
                          - sistem de licitatii (nu-i terminat)
                          - refacut sistemul de tradecar pentru noul sistem cu 10 vehicule personale,
                          - Adaugat sistem de NEWBIES: ~r~ sub bani care arata cate cereri de ajutor sunt.
                           - Adaugat raport automat pentru fiecare factiune.
                    - Altele care le veti descoperi voi. GameMod + Panel Wink
 
P.S: La panel nu se adauga /panel la sfarsit, ci trebuie sa inepa cu panel.domeniul vostru
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum