FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
Vizitator
Vizitator

Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie] Empty Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie]

28/6/2016, 12:32
Numele meu în joc: Bobillho
Numele EXACT celui pe care îl reclam: XAndreyX si  DaNyy
Screenshot-uri: 
Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri):

L-am luat pe DaNyy la control de rutina . si el ma atacat . M-a omorat si i-am dat wanted 5 Kill Cop.
Dupa Adminul Andrei i-a dat clear wanted.
DaNyy a inceput sa jigneasca prin chatul Helperi-lor.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau): XAndreyX
Martori: Nu erau.



Dupa 1-2 ore XAndreyX ca membru PD ajuta infractori si a dat armura la wanteri.


https://imgur.com/a/xJXyb
avatar
Shower
Manager
Manager
Mesaje : 236
Data de inscriere : 11/10/2015
Varsta: : 31

Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie] Empty Re: Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie]

28/6/2016, 18:43
danyy helper level 0, ca staff nu este voie astfel de jigniri + ca este un server normal nu contează că-ți sunt sau cum mai cred alti
XandreyX primește un advertisment data viitoare trecem la penaltizari
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie] Empty Re: Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie]

28/6/2016, 19:51
Decizie luata corecta
C/T
Continut sponsorizat

Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie] Empty Re: Reclamatiie XAndreyX si DaNyy [Jigniri si abuz de functie]

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum