FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

Servicii Mass-media - Cereri live Empty Servicii Mass-media - Cereri live

13/10/2015, 18:04
În acest topic puteti face o cerere pentru live sau pachet de anunturi.
___________________________________________________________________________________________________



________________________________________________________________________________________

Am readăugat posibilitatea de a se face cerere pentru un interviu!

Preţ live:
Live simplu: level 1-5: $200.000, level 6-20: $350.000, level 21-100: $500.000.
Live dublu: Preţul va fi dublu.


Folosiţi următorul model pentru a plasa cererea:

Nick:
Level:
Intervalul de timp în care sunteţi online:
Tip de interviu (simplu, dublu, triplu):
Alte precizări:

_______________________________________________________________________________________


Dupa ce ati postat o cerere, un membru reporter va accepta cererea. Pachetele vor fi luate imediat.

Reporterii sunt obligati sa posteze la evidente live si detaliile despre live-ul pe care il vor da.

(!) Daca intervievatul nu raspunde sau este offline pana la xx:00 la mesajele / apelurile reporterului, acesta poate anula interviul respectiv si sa accepte alta cerere live. *xx reprezinta urmatorul lucru. De exemplu, daca eu am cerere live la 12:05, eu la cel mult 12:00, trebuie sa raspund la apelurile reporterului sau voi pierde programarea interviului. Reporterul trebuie sa detina dovada (filmare in caz ca este offline sau nu raspunde sau imagini doar daca este online si nu raspunde la mesaje) ca intervievatul nu raspunde sau este offline in caz de reclamatie, dovada trebuie tinuta din momentul respectiv, cel putin 24 de ore, altfel sanctiunea consta in avertisment verbal (AV).
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum