FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa
Forumul FiveGame este in cautare de persoane capabile pentru a modera forumul și pentru a ajuta utilizatorii la nevoie.
Salut, vreau sa va anunț ca în

In jos
avatar
raresutu
Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/12/2015

Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack Empty Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack

8/12/2015, 19:57
Numele meu în joc:raresutu
Numele EXACT celui pe care îl reclam:Razvan_Miron
Screenshot-uri:http://postimg.org/gallery/r927kjt4/f0de8c22/
Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri):A intrat la mn in masina cu hacku si mi-a dat handcuff dupa mi-a dat wanted 5 mi-a scoss wandcuff si m-a omorat.
Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (daca erau):Skizzor
Martori:Al3x_Al3x
avatar
Razvan_Miron1313
Mesaje : 7
Data de inscriere : 07/12/2015

Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack Empty Re: Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack

9/12/2015, 08:16
1.In poza nu se vede cum am folosit hackul,nu am hack tu ai facut poza cand ma aflam la tine in masina.Eu am intrat la tine in masina cand ai intrat in colegul meu alex.
2.Explica-mi mie cu ce am facut abuz ai fost complice laA3x_Al3x.Nu te-ai oprit la somarea lui aLeX,el m-a chemat sa il ajut.
3.Nu inteleg cu ai iesit tu de la jail Andu te rog sa faci ceva in privinta asta.
InceMan
InceMan
Administrator
Administrator
Mesaje : 526
Data de inscriere : 02/10/2015
Varsta: : 31
Localizare: : Neamt
https://fivegame.all-up.com

Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack Empty Re: Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack

9/12/2015, 20:21
nu pateste nimic in rest voi discuta cu admini sa nu mai scoata cu jail din puscarie .
Continut sponsorizat

Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack Empty Re: Reclamatie Razvan Miron-Abuz si hack

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum